Individuální trénink = Individuální přístup

Individuální osobní trénink je pro všechny, kteří se chtějí zdokonalovat, ale neví:

A teď už jen záleží, co chcete, aby Vás Váš osobní trenér naučil. Fitness trenéři v Jump Academy jsou profesionálové, kteří individuální osobní trénink dokáží přizpůsobit dle věku, úrovně zdatnosti, požadavků a cílů klienta. Také metodickými kroky zlepšovat techniku různých prvků.  

Netrénujeme v klasickém prostředí fitness center. Jsme Jump Academy a využíváme jiných nástrojů než jsou činky, velké závaží, posilovací stroje. Kombinujeme všechny možné metody cvičení, pohybových aktivit a stylů za účelem dosažení předem stanoveného cíle klienta. Učíme vás své tělo vnímat.

První individuální lekce s osobním fitness trenérem je zdarma!

Na této lekci s fitness trenérem vyplníte osobní dotazník a proberete:

Informační část prvního tréninku nezabere ani čtvrt hodiny. 

V následující části první osobní lekce provedete s trenérem rozcvičku, která je důležitá nejen na protažení a zahřátí svalů a kloubů, ale také jako prevence zranění a nastartování procesů v těle na trénink. Váš osobní trenér si určitě vyzkouší, jak zvládáte základní techniky. A když na to zbude čas, rovnou se zaměříte na to, proč tu jste. 

Druhá individuální lekce může následovat hned po té první. Je to určitě vhodné hlavně proto, že už budete rozcvičeni a můžete s fitness trenérem začít okamžitě systematicky trénovat. 

Druhou lekci lze ale také nechat na příště. Výhodou je, že Váš osobní fitness trenér v mezičase stihne zpracovat individuální tréninkový plán. Jeho dodržení zajistí splnění cíle.

V rámci naší spolupráce dostanete také úkoly na domácí cvičení, které Vám pomohou v rychlejším dosažení cíle.

Rádi byste potrénovali s partičkou kamarádů? Pokud se vás sejde více než 10, můžete využít

SPECIÁLNÍ AKCI PRO ORGANIZOVANÉ SKUPINY