Hip hop Olomouc

Tanečníci v typickém černém oblečení s typickými účesy tvořící někde na ulici vlastní taneční styl na rapovou hudbu – to je jedna z tváří hip hopu, jak ji známe z filmů nebo z televize. Hip hop je vlastně jiný výraz pro svobodu a kreativitu. Původně to byla subkultura černošských ghett nabízející alternativu ke zničujícímu životnímu stylu gangů mladistvých. Novou módní vlnou se stalo soupeření v tanečních kreacích na rapovou hudbu. 

Na následující školní pololetí kroužky hip hopu nevypisujeme. V nabídce ale najdete jiné pravidelné sportovní kroužky:

Zobrazit více…

Hip hop tanec

Poselstvím hip hopu se stala čtyři slova: mír – láska – jednota – zábava. Kromě typické hudby, rapu a breakdance se jeho znaky staly také tzv. beat box a graffiti. Od 80. let získává hip hop velký prostor v médiích a atakuje i svět módních značek.

Hip hop je dnes oblíbený po celém světě, a proto není divu, že roste i obliba tanečních kroužků, kde se hip hop tanec může naučit tančit každý! Hip hop můžete začít tančit z různých důvodů. Samozřejmě proto, že hip hop a jeho typickou hudbu prostě milujete, ale třeba také jen pro odreagování nebo zpevnění postavy. 

Hip hop pro děti

  • Děti se během jednotlivých lekcí učí jednotlivé taneční sestavy a jednoduché choreografie, nezapomíná se ale ani na freestyle
  • Rozvíjíme pohybové schopnosti, správné držení těla a vnímání rytmu
  • Lekce vedeme zábavnou formou, tance je přece zábava!
  • Děti budou potřebovat pohodlné sportovní oblečení, vhodnou pevnou obuv a lahev s pitím

Zobrazit méně…

Hip hop samozřejmě přitahuje i děti. Takže pokud máte i vy doma malého hip hopového nadšence, přihlaste ho do našeho kroužku!