HADO: e-sport turnaje budoucnosti

Esport HADO si lze užít jako jednoduchou zábavu a zážitek nebo vytrénovat herní mechaniky k dokonalosti! Hra je vyvážená a férová. Záleží na fyzické obratnosti, rychlosti a hlavně týmové koordinaci.

Developeři HADA neustále pracují na balancování gameplaye pro zajištění maximální kompetitivnosti pro turnaje.

HADO je e-sport, ve které se můžete neustále zlepšovat!

Neomezený prostor pro taktizování

Pravidla a ovládaní hry jsou jednoduchá, ale skill cap je obrovský. Hlavní hloubka hry spočívá v nastavitelných parametrech před začátkem kola a týmové taktice.

Dejte dohromady tým o minimálně 2 nebo 3 hráčích a vytvořte si vlastní strategii. Máte přesnou mušku a rádi kempíte vzádu? Sniper bude pro Vás!

Už se Vám nechce uhýbat a potřebujete pauzu? Nastavte si maximální počet štítů, za které se budete jenom schovávat.

A co tak tým plný sniperů? Kreativitě se meze nekladou!

Esport HADO je týmová zábava pro celou skupinu

HADO je originální zážitek i pro ty nejmenší. Díky virtuálním prvkům mají děti možnost ponořit se do virtuálního světa zábavy a sportu. Hra nenásilnou formou rozpohybuje tělo, potrénuje strategické myšlení, reflexy a obratnost. Díky jednoduchému ovládání a týmovému hraní je HADO skvělá možnost i na narozeninové párty a oslavy.

Pozvěte kámoše, svolejte rodinu nebo kolegy z práce. Zarezervujte si arénu pro celou partu na 30 minut nebo hodinu. Rozdělte se do týmu a bojujte proti sobě. V případě vyššího počtu se můžete po každém 80-ti vteřinovém kole prostřídat.

Co takhle vyzkoušet něco jiného, a třeba porazit šéfa 3v1 v e-sportu? Udělejte si mini turnaj, vyřazovačku, pavouka, na dvě vítězná kola nebo hrajte jen tak.

Staňte se šampiónem Česka nebo i Světa!

HADO je zatím ještě neokoukaný esport, který se ale každým rokem těší čím dál větší popularitě.

Kompetitivní scéně se zatím nejvíc daří v Asii, kde už existují profesionální týmy, pravidelné turnaje a šampionáty. Týmy mají sponzory, chodí na pravidelné bootcampy nebo trénovací výlety.

Společnost MeLeap která hru vyvíjí plánuje v budoucnu uspořádat Mistrovství Evropy v HADO.  Dejte dohromady nejlepší tým v Česku a získejte klidně cestu na šampionát v kolébce HADO – do samotného Japonska. Na světovém turnaji HADO 2019 v Tokiu odešel vítězný tým s krásnou odměnou necelých půl milionu korun.

Video ze Světového šampionátu 2019

Jak hrát HADO

Útok

Zvedněte svou ruku, abyste nabili dostatek síly a poté hoďte energetickou kouli. Když vám energetické koule dojdou, zvedněte svou ruku znovu abyste nabili a vytvořili novou zásobu.

Obrana

Vytvořte štít tak, že spustíte svou ruku dolů, tím se nabije a poté ruku rychle zvedněte. Štít bude blokovat energetické koule soupeře dokud nevyprchá jeho síla. Když síla štítu vyprchá, je třeba celý proces opakovat.

Únik

Vyhýbejte se energetickým koulím hozeným soupeřem z druhé strany hřiště. Když přijdete o všechny své životy, počítá se to jako bod pro soupeře.

Strategie

Pokud hrajete v týmu dva proti dvěma nebo tři proti třem, vaše herní strategie bude velice důležitá. Budete se muset zkoordinovat se svými spoluhráči a reagovat na útoky protivníků.

Vstup na HADO není součástí běžného vstupného. Vstupenky jsou k prodeji pouze na místě.