Cvičení rodičů s dětmi Olomouc

Lekce jsou určené všem, kdo chtějí mít s dětmi aktivní životní styl. A to nejen maminkám, ale také tatínkům! Cílem Cvičení rodičů s dětmi je rozvoj nejzákladnějších pohybových návyků, podpora koordinace celého těla a rovnováhy.

Tip: Hledáte kroužek pro své dítě, ale Cvičení rodičů s dětmi pro Vás již není? Podívejte se na naši celou nabídku kroužků pro děti.

Pro koho je kroužek určený

Místo a cena

Obsah kroužku

Kurzy doporučujeme navštěvovat 2x týdně.
 Vaše dítě tak udělá v krátké době super pokrok, a vy navíc získáte slevu 1 000 Kč. Slevový kupón: 2TYDNE uplatníte v přihlášce níže. Nezapomeňte vyplnit dotazník pro oba termíny.

Proč kroužky u nás?

nakupy

Oběhněte si nákupy

Sídlíme v Obchodním centru Olympie – spousta obchodů, klidné prostředí a žádné fronty. Můžete si tu tak rychle a pohodlně zařídit všechny nákupy i dlouho odkládané povinnosti..

veronika_pluskalova

Extra třída

Čím vyšší kvalita, tím rychlejší pokroky. Vaše ratolest se u nás bude zdokonalovat na super náčiní a pod vedením top trenérů.

benefity

Na placení nejste sami

Přijímáme poukázky Benefit Plus, Pluxee (Sodexo), Edenred a Up. Vstupné tak nemusíte hradit komplet ze svého.

garance

Covid garance – 100% náhrada lekcí

Covid si na nás nepřijde. Pokud bude omezený provoz Jumpu z důvodu vládních nařízení, všechny lekce vám nahradíme.

[table “” not found /]

Jak taková lekce vypadá?

Kroužek cvičení s dětmi probíhá vždy za účasti rodiče. Jedna lekce trvá 45 minut. V lekcích se zaměříme na rozvoj chůze, logického myšlení, spolupráce a překonávání menších překážek. Děti postupně získávají nové dovednosti, následně je zdokonalují a k nim přidávají další. Pomůcky a pohybové aktivity v hodinách různě obměňujeme, aby byl pohyb při cvičení pro děti hlavně zábavou a hrou.

  • Pohybové hry jsou součástí cvičení na podporu pohybového aparátu. Rodiče cvičí s dětmi dle ukázky lektora/ky. Později cviky zvládají děti samy.
  • V každé lekci připravíme dětem pestrou překážkovou dráhu, kterou s nadšením zdolávají a rozvíjejí tak své aktuální dovednosti.
  • Cvičení doprovází básničky a písničky. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení v jejich rytmu je baví.
  • Vždy dbáme na bezpečí, takže cvičíme v malé skupince nejvýše 6 dětí. Vybíráme takové činnosti, které děti zvládnou, aby měly pocit úspěchu.
Cvičení rodičů s dětmi
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.